FAQ

Připravili jsme pro vás přehled nejčastějších otázek a odpovědí týkajících se ready made společností. Pokud jste na svou otázku nenašli vhodnou odpověď, neváhejte nás kontaktovat. Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Jaký je aktuální ceník vašich služeb?

Aktuální ceník služeb naleznete na této stránce.

Kolik stojí ready made společnost?

Cena ready made společnosti se odvíjí podle toho, o jaký typ společnosti máte zájem. V nabídce máme ready made s. r. o., ready made a. s., ready made SE (evropská společnost) a další. Kontaktujte nás a my pro vás vypracujeme cenovou nabídku dle vašich konkrétních potřeb a požadavků.

Je koupě ready made společnosti výhodná?

Rozhodně ano. Ušetříte nejen peníze, ale především svůj drahocenný čas. Při zakládání společnosti je nutné vyřídit celou řadu záležitostí, oběhat spoustu úřadů a nastudovat velké množství materiálů, což je proces, který nebývá vždy levný ani bez komplikací. Můžete se setkat s dlouhou dobou vyřízení a vysokými náklady na notáře a advokáty. Těchto starostí vás ušetříme, abyste se mohli naplno věnovat svým podnikatelským aktivitám. 

Co všechno potřebuji pro založení ready made s. r. o.?

Nabízíme celkem dvě varianty ready made s. r. o. podle výše splaceného kapitálu. Kontaktujte nás a uveďte, o jaký typ společnosti máte zájem, a my vám rádi sdělíme, co vše budete k vyřízení potřebovat.

Jaké jsou hlavní výhody ready made společnosti?

Ready made společnost je společnost již založená a zapsaná v obchodním rejstříku. Samozřejmostí je, že nemá historii ani žádné závazky či pohledávky. Jedná se o předzaloženou společnost, kterou si můžete ihned koupit a během 24 hodin od vaší objednávky můžete začít s novou firmou podnikat. Chcete-li začít snadno a rychle podnikat, je tento typ společnosti přesně to pravé pro vás. Ušetříte čas i peníze!

Ready made opravdu nemá žádnou historii?

Přesně tak. Všechny společnosti na prodej nikdy nepodnikaly, a tudíž ani nemají žádnou podnikatelskou historii. Nezáleží na tom, zda-li kupujete ready made z letošního, loňského či předloňského roku. Historie ready made společností je omezena pouze na formální hledisko data založení. Podnikatelská historie ready made společností začíná až převodem na vaši osobu.

Jak je to se základním kapitálem u ready made společností?

Ready made společnosti mají mají již splacený základní kapitál. Jakmile dojde k převodu ready made na kupujícího (na vás), odkupujete zároveň obchodní podíly (akcie) v nominální hodnotě a oproti tomu dostáváte na pokladně společnosti její základní kapitál. Výhodou koupě ready made je mimo jiné to, že základní kapitál fakticky nepotřebujete. Pokud byste chtěli vysvětlit proces se základním kapitálem podrobněji, neváhejte se na nás obrátit.

Je koupě ready made bezpečná?

Pokud se obrátíte na spolehlivou firmu specializující se na ready made společnosti, tak zní odpověď jednoznačně ano. Naše firma má se zakládáním a prodejem společností dlouholeté zkušenosti. Máme dostatečně silné zázemí a postavení, a proto se při spolupráci s námi nemusíte ničeho obávat. 

Proč je výhodná koupě ready made u vaší firmy?

Svým klientům se snažíme ve všem maximálně vyhovět, nabízíme služby na prvotřídní úrovni a ceny za naše služby jsou od začátku jasné. V případě zájmu o ready made společnost, pronájem sídla a další specializované služby, jež nabízíme, vypracujeme cenovou nabídku, které se držíme. Zároveň se snažíme o zachování co nejnižších cen a co nejvyšší rychlosti realizace ke spokojenosti svých klientů.

Ceny neobsahují žádné skryté poplatky?

Skryté poplatky u nás nenajdete. Snažíme se o maximální přehlednost u ceníku jednotlivých služeb. Klienta vždy informujeme o tom, co vše daná služba zahrnuje a za jakou cenu. Nic navíc platit nebudete.