Koupit ready made akciová společnost

firma

Druhou nejvyužívanější obchodní společností v ČR je akciová společnost, populárnější je už jen společnost s.r.o. Akciová společnost se využívá zejména u větších projektů, které rovněž vyžadují vyšší finanční investice. U akciové společnosti činí základní kapitál 2 miliony korun, založení akciové společnosti je tedy oproti společnosti s ručením omezeným finančně o dost náročnější. Na druhou stranu však vysoký základní kapitál u akciové společnosti však zvyšuje její důvěryhodnost vůči obchodním partnerům, ale znamená i vyšší prestiž. Díky akciím na doručitele může svým majitelům nejen zajistit maximální ochranu soukromí, ale rovněž i zabezpečit soukromý majetek majitelů. Akcionáři totiž za závazky společnosti totiž ručí výší svého vkladu.

Výhody akciových společností

  • Důvěryhodnost
  • Ochrana soukromí a soukromého majetku akcionářů
  • Snadná změna vlastníka společnosti

Založení společnosti je časově i finančně náročný proces a musíte se obrnit velkou trpělivostí a rovněž si vyhradit k založení společnosti mnoho času. Na každého podnikatele čekají ta největší úskalí při zápisu do obchodního rejstříku.

Rádi byste se všem starostem spojených se založením společnosti vyhnout? Pak využijte nabídky společností, které se specializují na zakládání společností na klíč, můžete si tak totiž skutečně ušetřit mnoho starostí, času, ale i peněz. Navíc můžete začít s podnikáním de facto hned.

Co pro to musíte udělat? Stačí jen, abyste využili možnosti koupit ready made akciovou společnost, které jednotlivé společnosti nabízejí. Pakliže využijete služeb společností, které nabízejí zakládání nových společností, ale také možnost koupit ready made akciovou společnost, můžete začít s podnikáním hned a ušetřit mnoho času. Zároveň můžete využít dalších služeb, jako například vedení účetnictví či poskytnutí sídla společnosti.

V první řadě si vyberte z nabídky konkrétní společnosti akciovou společnost, která vám vyhovuje. Následně zaplatíte požadovaný poplatek a podepíšete smlouvu o převodu cenných papírů, čímž nabýváte vlastnických a jednacích práv za společnost a můžete začít s podnikáním hned. Nemusíte ztrácet čas zakládáním společností, začněte s podnikáním hned!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *