Prodej akciových společností

podnikání

Akciová společnost je druhá nejvyužívanější obchodní společnost v ČR, populárnější je už jen společnost s ručením omezeným. Jedná se o vhodnou formu podnikání zejména u větších projektů, které rovněž vyžadují vyšší finanční investice. Základní kapitál u akciové společnosti činí 2 miliony Kč, založení akciové společnosti je tedy oproti společnosti s ručením omezeným finančně o dost náročnější. Vysoký základní kapitál u akciové společnosti však zvyšuje její důvěryhodnost vůči obchodním partnerům a rovněž znamená vyšší prestiž. Díky akciím na doručitele dokáže svým majitelům nejen zajistit maximální ochranu soukromí, ale rovněž i zabezpečit jejich soukromý majetek, za závazky společnosti totiž akcionáři ručí výší svého vkladu.

Jaké jsou výhody akciových společností?

  • Vyšší důvěryhodnost
  • Ochrana soukromí akcionářů
  • Ochrana soukromého majetku
  • Jednoduchá změna vlastníka společnosti

Založení akciové společnosti je časově i finančně náročný proces a musíte se obrnit silnými nervy a rovněž si rezervovat mnoho času. Největší úskalí čekají na každého podnikatele při zápisu do obchodního rejstříku.

Chcete se všem starostem se založením společnosti s.r.o. či akciové společnosti vyhnout? Není nic jednoduššího, než využít nabídky společnosti, které nabízejí prodej ready made akciových společností, díky čemuž si ušetříte nejen mnoho starostí, ale i času a peněz. S podnikáním navíc můžete začít prakticky ihned.

Stačí si jen vybrat z nabídky ready made společností, které má daná firma v nabídce. Pokud využijete společností, které nabízejí prodej ready made akciových společností, co můžete očekávat?

Napřed si vyberete z nabídky akciovou společnost, která vám vyhovuje. Poté podepíšete smlouvu o převodu cenných papírů a zaplatíte požadovaný poplatek. Tímto nabýváte vlastnických a jednacích práv za společnost a můžete začít s podnikáním hned. Pokud tedy využijete služeb společností, které se specializují na zakládání společností nebo prodej akciových společností, nemusíte svůj začátek podnikání ničím brzdit a se svou podnikatelskou činností můžete začít ihned.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *