Zakládání společností

 
Ready made společnosti

Ready made společnost je již založená obchodní společnost, která je zapsaná v obchodním rejstříku a má kompletně splacený základní kapitál. Pokud si od nás ready made společnost koupíte, můžete začít podnikat již během několika hodin. Ready made společnost u nás koupíte za cenově výhodných podmínek, bez skrytých poplatků a jako bonus získáte ke ready made společnosti vlastní webové stránky, bez kterých se dnes neobejdete, zcela ZDARMA. Samozřejmostí je garance bezdlužnosti ready made společnosti a její nulová ekonomická a účetní historie.

Seznam Readymade společností
 
Společnosti na klíč

Pokud chcete rychlým a jednoduchým způsobem založit vlastní společnost, jste na správné adrese. Specializujeme se na založení společnosti na klíč na území celé České republiky. Svým klientům nabízíme komplexní služby týkající se založení společnosti, což v praxi znamená, že zajišťujeme potřebné kroky k tomu, aby klienti mohli co nejdříve zahájit svou podnikatelskou činnost. Zajistíme vám potřebnou dokumentaci, vyřídíme živnostenské oprávnění, postaráme se o zápis společnosti do obchodního rejstříku a přihlásíme společnost na finančním úřadě.

Konfigurátor společnosti na klíč
 

Proč zvolit nás?


  • Patříme k nejlepším a nejlevnějším na českém trhu! Nabízíme založení společnosti již za 17 990 Kč a k tomu ZDARMA webové stránky s firemními údaji, které jsou od roku 2014 povinné.
  • Zařídíme vám společnost, kterou přihlásíme a registrujeme k DPH. Zbavíme vás starostí!
  • Nabízíme komplexní služby na míru. Založíme vám společnost, poskytneme vám sídlo firmy, postaráme se vám o účetnictví,  vytvoříme pro vás PROFI firemní web a zprostředkujeme vám celou řadu dalších služeb na míru.
  • Poskytneme vám celou řadu bonusových služeb. Od vytvoření loga, firemních předmětů, vedení účetnictví v prvních třech měsících zdarma až po virtuální aistentku.
  • Máme silné postavení na trhu. Patříme mezi přední poskytovatele poradenských služeb při založení společnosti v České republice i v zahraničí.
  • Jsme rychlí a spolehliví. Postaráme se o rychlý převod ready made společnosti, nabídneme vám individuální jednání, maximální spolehlivost a diskrétnost.