Založení společnosti

Chtěli byste podnikat? Máte dobrý nápad, ale nechce se vám udělat náročný a zdlouhavý krok, byť je to ten poslední na cestě za splněným snem?

 • Založení společnosti v České republice je považováno za časově i finančně velmi nákladný proces. Budoucí podnikatel se musí připravit na komplikovaný proces, během kterého čelí mnoha administrativním, právním i finančním nástrahám. Založení společnosti, ať už s ručením omezeným nebo akciovou, a zápis této společnosti do obchodního rejstříku patří mezi hlavní úskalí, která čekají na budoucího provozovatele každé obchodní společnosti. Z tohoto důvodu nabízíme našim klientům službu založení takzvaně firmy na klíč. Vytvoříme vám firmu na míru tak, abyste mohli odstartovat své podnikání bez zbytečných komplikací a administrativní zátěže.
   

 • Obraťte se na nás. Dokážeme vytvořit společnost na míru přesně podle vašich potřeb. Vyřídíme za vás veškeré potřebné kroky a procesy. Můžete si rovněž vybrat z našich již předpřipravených společností ready made, které jsou již registrované, ale nemají za sebou žádnou činnost nebo finanční minulost. tak možnost tvorby společností na míru. Stačí si nadiktovat, jaké parametry má vaše firma mít a my vám vytvoříme společnost přesně podle vašich představ.  Nabízíme jak již hotové společnosti, tak možnost vytvořit novou společnost zcela na míru.
   

 • Už během 24 hodin od okamžiku, kdy nás kontaktujete, můžete být majitelem společnosti se splaceným základním kapitálem a zapsané v obchodním rejstříku! Připravené ready made firmy čekají jen na to, až si některou z nich vyberete. Ve srovnání s obvyklým procesem zakládání firem, které v České republice trvá zhruba 30 dní a vyžaduje nejméně 14 osobních návštěv osmi různých úřadů a institucí, šestnáct různých dokumentů (od potvrzení přes výpisy po různé žádosti).
   

 • Můžete od nás očekávat kompletní asistenci a podrobné provedení všemi kroky spojenými se zakládáním společnosti. Profesionálně a bezchybě připravíme veškeré podklady. V případě potřeby zajistíme i výpis z rejstříku trestů, katastru nemovitostí. Vyhotovíme kompletní žádost k zápisu do obchodního rejstříku - zapsání společnosti do OR garantujeme.
   

 • Máme dlouholeté zkušenosti se zakládáním firem a ready made společností, takže vám můžeme plně garantovat stoprocentní právní čistotu. Dlouhodobě spolupracujeme s renomovanými právníky a neustále sledujeme legislativní změny. Zajišťujeme poradenský servis a vypracování veškeré dokumentace. Stejně tak zajistíme notáře a provedeme ohlášení živnosti. Známe speficika rejstříkových soudů a máme bohaté zkušenosti s psaním zakladatelských dokumentů a smluv, díky čemuž jsme schopni proces založení firmy maximálně urychlit.
   

 • Ušetříme vám čas, který byste museli věnovat studiu právních předpisů, pomůžeme zajistit sídlo, obstaráme všechny dokumenty, provedeme ohlášení živnosti a zajistíme složení základního kapitálu.
   

 • Při procesu založení nové společnosti za vás vyřídíme veškeré náležitosti a zajistíme zápis nové firmy do obchodního rejstříku, což trvá zpravidla osm dní. Nové společnosti rovněž vyřídíme potřebná živnostenská oprávnění a požadované registrace k daním, jako je daň z příjmu, DPH a srážková daň.

Proč zvolit nás?


 • Patříme k nejlepším a nejlevnějším na českém trhu! Nabízíme založení společnosti již za 17 990 Kč a k tomu ZDARMA webové stránky s firemními údaji, které jsou od roku 2014 povinné.
 • Zařídíme vám společnost, kterou přihlásíme a registrujeme k DPH. Zbavíme vás starostí!
 • Nabízíme komplexní služby na míru. Založíme vám společnost, poskytneme vám sídlo firmy, postaráme se vám o účetnictví,  vytvoříme pro vás PROFI firemní web a zprostředkujeme vám celou řadu dalších služeb na míru.
 • Poskytneme vám celou řadu bonusových služeb. Od vytvoření loga, firemních předmětů, vedení účetnictví v prvních třech měsících zdarma až po virtuální aistentku.
 • Máme silné postavení na trhu. Patříme mezi přední poskytovatele poradenských služeb při založení společnosti v České republice i v zahraničí.
 • Jsme rychlí a spolehliví. Postaráme se o rychlý převod ready made společnosti, nabídneme vám individuální jednání, maximální spolehlivost a diskrétnost.